Prvé rande, to je samostatná téma, aj čo sa oblečenia naň týka. Obzvlášť ženy, ktoré majú konečne na dosah svojho vysnívaného chlapa, sa chcú pred ním na prvej schôdzke blysnúť v plnej paráde. To znamená, zvýrazniť všetky svoje prednosti a zakryť prípadné nedostatky, to všetko pravdaže s dôrazom na prirodzenosť. Ste pripravené, dámy?

Všetko s mierou

Aj okúzľovať je treba s mierou. Myslite na to, keď budete pár hodín pred vytúženým rande behať po nákupných centrách v túžbe uloviť skvelý kúsok, ktorý si dáte večer na seba. A totálne v ňom okúzlite. Na ulovenie toho pravého však zvyčajne nestačí iba super luxusné sako z poslednej kolekcie svetoznámeho módneho domu, ani vysokánske lodičky top značky. Muži totiž zväčša nechcú, aby sme sa pred nimi príliš okato predvádzali, ani pôsobili prehnane vyzývavo. Ak hľadajú spriaznenú dušu nielen na jednu noc, istotne viac, ako váš stopercentne značkový outfit, ocenia dôvtip a šarm, ktorý však nevyžaruje z oblečenia, ale predovšetkým z vašej osobnosti. Oveľa viac preto ocenia sympatické žieňa v trendy ležérnej elegancii, ktorá čo to naznačí, no nechá pracovať aj jeho fantáziu.

Čo si obliecť na prvé rande?

Možno vás to zarazí, ale úzke skinny džínsy, ktoré vám sedia ako uliate, pošteklia mužovo libido omnoho viac a úspešnejšie, ako extra mini suknička a top s mega výstrihom, v ktorej budete pôsobiť zbytočne lacno. Postačí ešte trefne zvolená, rafinovane priesvitná blúzka či košeľa a jemnejšie líčenie. Ak sa žena oblečie na prvé rande priveľmi vyzývavo, môže tým chlapa skôr vystrašiť, prípadne v ňom vzbudí nesprávny dojem, ktorý sa neskôr už len veľmi ťažko vyvracia.

Nevyplašte ho!

Preto je rozhodne lepšie ubrať na prehnanej výstrednosti a staviť na nežný ženský vzhľad, ktorý sa sám a lacno neponúka. Ideálne sú pastelové odtiene, prípadne neutrálna biela, ktorá dokonale navodí dojem nevinnosti a slušnosti. Lebo práve toto chlapi u budúcej partnerky do pohody i nepohody hľadajú.