Džínsy možno bez pochýb označiť za veľmi obľúbený kúsok v skrini takmer každej ženy. Nečudo, hodia sa doslova ku všetkému, na rôzne príležitosti a na výber je toľko strihov džínsov!

Aký typ riflí preferujete vy? A prečo?

Rozličné varianty riflí

Džínsy sú dostupné v rôznych prevedeniach, čo sa farby aj strihu týka. Najviac rozšírené sú rifle v rozličných odtieňoch modrej, na výber sú ale aj džínsy v iných farbách, obľúbené sú najmä čierne či sivé prevedenia. Nečudo, tieto odtiene sa výborne kombinujú s jednoduchým tričkom i slávnostnejšou blúzkou.

Pokiaľ ide o strih riflí, veľmi obľúbené sú priliehavé kúsky, tzv. skinny džínsy, ktoré dokonale zvýrazňujú siluetu postavy. Keďže však ide o veľmi úzky a tesný strih riflí, nehodia sa každej žene, no ak si ich môžete dovoliť, máte istotu, že vaše krivky dokonale zvýraznia a aj vám opticky predĺžia nohy.

Vyhľadávané sú i roztrhané rifle, prípadne trendy džínsy s nášivkami, v ktorých ženy pôsobia veľmi štýlovo, moderne a mladistvo.

Čo sa k rifliam skvelo hodí?

Biela košeľa, respektíve blúzka je základom, od ktorého sa pri tvorbe vášho džínsového outfitu môžete skvelo odraziť. A tiež štýlový oversized sveter, ktorý je nevyhnutnosťou zimnej sezóny.

K rifliam sa úžasne hodí aj klasické sako i trendy kožené bundičky, tenisky aj lodičky na vysokom podpätku. Dôležité je predovšetkým to, kam takto nahodené vyrážate.

Najpodstatnejším stále ostáva, aby vám rifle sedeli ako druhá koža. Iba tak totiž dokonale zvýraznia všetko, čo zvýrazniť majú a dokážu. Váš sexepíl a jedinečnosť.