Balenie sa na dovolenku, problém, ktorý mnohým ženám nedá spať aj niekoľko nocí pred cestou. Strachujú sa, aby niečo dôležité nezabudli, nech sa im všetko zmestí do tašiek, aby sa zaniesli…

Čo je na dovolenke skutočne potrebné a bez čoho sa poľahky zaobídete?

Pobaľte sa so štýlom

Nie je umením zobrať si so sebou na dovolenku celý šatník, omnoho viac sa cení mať zmysel pre módu a správne odhadnúť, čo vlastne budete potrebovať. A aby ste na letisku nevyzerali ako na úteku, bolo by dobré začať výberom kvalitnej a dostatočne trendy cestovnej tašky, takej akurát, ktorá vás nezlomí v páse, no zároveň sa do nej zmestí viac, než len dvoje plaviek.

Základom sú plavky

Bez zbytočného zľahčovania, čo budete pri mori potrebovať viac, ako skvelé plavky, čo vám sedia ako uliate? Veru, okrem krému na opaľovanie a dobrej osušky len máločo.

Dôležité je mať plavky odskúšané, ideálne aj viac kusov. Potom je to už len na vás a vašom vkuse i odvahe. Na výber sú plavky jednodielne aj sexi bikiny, ktoré podčiarknu vašu postavu a budú hlavným módnym kúskom vo vašom dovolenkovom outfite.

Počas dňa na pláži ich doplnia priehľadné pareá či letná suknička, alebo šaty a nič viac nepotrebujete. Možno už len veľký klobúk, ktorý vám dodá ten pravý plážový šmrnc!

Plážová taška i trendy kabelka musí byť!

Na dovolenku si nezabudnite zabaliť veľkú plážovú tašku. Práve ona bude totiž vašou vernou spoločníčkou počas celého pobytu. Dobrá plážová taška je taška z prírodného materiálu, ľahká, skladná, dostatočne hravá, najmä však priestranná, aby sa vám do nej zmestilo všetko, čo budete behom dňa na pláži potrebovať. Výhodou je, ak má plážová taška mäkké rúčky, ktoré budú šetrné k vašim čerstvo opáleným pleciam.

A pokiaľ pôjdete na večernú párty, tu budete zasa potrebovať malú, elegantnú kabelku v jasných odtieňoch, ktorá len podčiarkne váš letný outfit a krásne opálenie.