Niekoľko párov pohodlných džínsov, ako aj oblek na výnimočnejšie príležitosti. Čo ďalšie by nemalo chýbať v skrini žiadneho chlapa, bez ohľadu na jeho vek a pracovné zaradenie?

Povinná výbava každého trendy muža

Drahí páni, máte prehľad o tom, aké kúsky by mal obsahovať váš šatník, aby ste sa mohli bez obáv pasovať za štýlového chlapa, čo je trendy za každých okolností?

Neľakajte sa, nie je to také zložité, ako sa možno zdá. Existuje krátky a prehľadný zoznam základných odevov, ktoré ak vlastníte a pravidelne ich nosíte, ste rozhodne in.

Nesmie chýbať univerzálne biele tričko, nesmrteľné sako, elegantná košeľa, minimálne jeden kus, rozhodne je však praktickejšie vlastniť aj viac. Hodí sa aj sveter s véčkovým výstrihom, mikina, tenisky, jeden pár „slušnejších“ topánok, džínsy aj čierne nohavice klasického strihu.

Univerzálne biele tričko verzus košeľa

Biele tričko s krátkym, prípadne aj s dlhým rukávom je veľmi variabilný kúsok. Doladíte ho snáď ku všetkému, je skvelé pod sako i sveter, núka najrôznejšie možnosti kombinácií. Ideálne je pod sako, športový strih košele, sveter, ale skvelé sú aj kombinácie s rifľami a elegantnejšími nohavicami. Hodí sa na voľný čas, ako i na neformálnejšie spoločenské akcie.

Aj bielu košeľu môžete nosiť prakticky kamkoľvek a na sto spôsobov. Košeľa bielej farby dokonale vyznie v kombinácii so svetrom, klasickými nohavicami aj trendy sakom a mokasínami. S kravatou i bez, rozhodnite sa podľa vašich osobných preferencií a príležitosti, kam v košeli vyrazíte.

Džínsy ku saku i svetru

Chlap, čo nevlastní aspoň jedny džínsy, ktoré mu sedia, je doslova stratený.  Ak ich však vo svojej skrini má a nebojí sa ich vytiahnuť, má po starostiach. Džínsy sú totiž presne tým odevom, ktorý ak sa správne doladí, hodí sa snáď všade. Možno si ich obliecť do práce k štýlovému saku, aj ku hrejivému svetru s véčkovým výstrihom počas chladnejších dní.

Mikina do pohody

Kto by aspoň z času na čas nezatúžil po maximálnom pohodlí? V dobre zvolenej mikine žiaden problém! Preto by vo výbave žiadneho chlapa nemala chýbať, s kapucňou i bez, ideálne aj viac kúskov, nech ich viete pravidelne obmieňať. A dolaďovať k zvyšným základným pilierom vášho šatníka.