Mať čo na seba a za každých okolností vyzerať dobre, to nie je len o plnej skrini oblečenia. Preplnený šatník totiž ešte nič negarantuje, najmä, ak v ňom chýbajú základné, tzv. večné kúsky, ktoré by mala vlastniť každá žena. To sú kúsky, ktoré doladíme prakticky k čomukoľvek, nikdy nevyjdú z módy a hodia sa na mnohé príležitosti.

Čo okrem klasických džínsov a malých čiernych jednoducho musíte doma mať?

Klasická biela blúzka

Večne moderná, ku všetkému doladiteľná – biela blúzka klasického strihu, respektíve košeľa rovnakej farby. Klasika, ktorou rozhodne nikdy nič nepokazíte. Biela košeľa aj blúzka vyzerajú výborne s obyčajnými džínsami, aj s elegantnou sukničkou.

Elegantné tmavé nohavice verzus džínsy

Čo by rozhodne nemalo chýbať žiadnej žene, to sú čierne nohavice klasického strihu a obyčajné rifle. Tmavé nohavice sa hodia doslova všade, na spoločenské udalosti, do práce či len tak von, veľa robí zvyšok outfitu, ktorý zvolíme a tiež doplnky. Isté je jediné, nie je najmenší problém skombinovať ich s čímkoľvek.

A aký by to bol šatník štýlovej ženy bez minimálne jedného páru džínsov? Ak máte také, čo vám sedia ako druhá koža, ostaňte im verná. Máloktorý odev vás urobí sexicou na počkanie práve tak, ako džínsy, ktoré výborne padnú. Sú skvelé s teniskami i lodičkami, k tričku, blúzke aj elegantnému saku.

Nesmrteľné sako

Sako dobrého strihu a správnej veľkosti nesmie chýbať ani u vás doma! Aj ten najobyčajnejší outfit totiž razom zmení na štýlový a jedinečný a dodá mu tú správnu iskru. Ostáva už len zvoliť si farebný odtieň, ideálne neutrálny, aby sa hodil aj k výraznejším kúskom a môžete smelo kombinovať.

Jedny malé čierne

Keď neviete, čo na seba, zachránia vás malé čierne. To sú šaty nesmrteľného strihu, presne také, ktoré vyzdvihnú, čo vyzdvihnúť majú a šikovne skryjú všetko, čo má ostať schované. Dôležité je, aby vám ich strih sadol, ak také nájdete, vyhraďte im v skrini popredné miesto. Budete ich totiž nosiť často a s veľkou radosťou. Ideálne k vysokým lodičkám tej istej, prípadne telovej farby, ktoré sú rozhodne ďalšou nevyhnutnosťou každej ženy, čo má štýl. A je nadčasová.